Amasya Evde Masaj Sumru

Duru bir görünüm parlak bir ten beklentilerinizin çok daha ötesinde rahatlama sağlamak için masaj terapisinin avantajlı fırsatlarından yararlanmalısınız. amasya evde masaj Mevsim geçişlerinde bedeniniz kadar cildinizde yıpranarak bakıma ihtiyaç duymaktadır. Sonbahar ve kış aylarında yaşanan kırgınlık, halsizlik, yorgunluk ve depresif ruh haline veda ederek bir kaç seans ile gevşemeye ne dersiniz? İsterseniz bitkilerin mucizevi etkilerinden faydalanarak aromaterapinin büyüsüne yelken açabilirsiniz!

Salonumuzda Uzak doğu esintisini görebileceğiniz Spa alanları bulunmaktadır. Şifalandırma sürecinde; faydası tıp çevreleri tarafından kanıtlanmış olan farklı taşlardan yararlanarak masaj hizmeti sunulmaktadır. Amasya evde masaj Sıcak teknikler bölgesel ağrılara iyi gelerek, kas ve eklemlerde yaşanan pek çok sorunların önüne geçebilmektedir. Gerilim tipli baş ağrıları, tansiyonda yaşanan dalgalanmalar, dolaşım bozuklukları, karın ağrıları ve hatta ruhsal travmalara dahi bu teknikler fayda edebilmektedir.

Salonumuzdan faydalanacağınız masaj hizmetini gönül rahatlığı ile uygulatabileceğiniz profesyonel masörlerimiz sağlığınız için özenle hizmet vermektedir. amasya evde masaj . Banyo ve duş gibi pek çok ortamdan gelebilecek mikroplara karşı salonumuzda özel dezenfektanlar ile temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Rezervasyon ve bilgi için bize ulaşın!